kuru otlar üzerine ne zaman mubi'ye düşer?

nuri bilgi ceylan'ın filmi.. iş yerinde 9 saat oturuyorum diye belim ağrıyor sinemaya gidip 3 saat oturmak istemiyorum.. mubi üyeliği yaptım 1 aylık beleş gelir mi acaba yakında mubi'ye bu film..

sinema filmleri vizyon tarihinden minimum 5 ay sonra ücretli platformlarda yayınlabilir.
mart başı gibi en erken.

  • mutlu yillar sana  (16.11.23 17:59:25)
hocam git izle sinemada. mubi'yi falan beklersen işin tadı kaçar, gelmez öyle yakın zamanda. zaten sinemada izlemek ayrı keyif.

  • motosiklet burclu adam  (16.11.23 22:42:43)
mubi'ye düşmek diye bişey yok zaten. yani mubi sonuçta vizyon filmlerinin korsan olarak gösterildiği bir yer değil. vizyonda gösterilen her film bir süre sonra mubi'de gösterilecek diye bir şey de yok. mubi göstermek istiyosa o filmin dağıtımcısı vs. kimse anlaşır gösterir gibi.

  • tepedeki psychedelic adam  (16.11.23 22:47:54 ~ 22:48:12)
mubi'ye düşmez, yasal süre bitince (vizyon tarihinden itibaren 5-6 ay geçmesi gerekiyor) vimeo'da kiralama ya da satın alma seçenekleri ile yer alır. nbc filmleri öyle oluyor.

  • kim bilir  (17.11.23 00:48:09)
yarısını izleyin önce, ertesi hafta diğer yarısını izlersiniz:)

  • nerthus_  (17.11.23 01:49:46)