youtube videolarında videonun son 5-10 saniyesinde gelen ekranlar

ya bu videonun son 5-10 saniyesini göremiyorum bu yüzden. tam ortaya sağa ve sola getiriyorlar diğer video önerisini ulan daha izlediğim şey bitmedi.

bu youtube özelliği mi yoksa videoyu yapanın salaklığı mı?

dünyanın en rahatsız edici şeylerinde kafaya oynar. tamamen youtube'un salaklığı.

yıllar önce adblock'a ekleyip engelletme şeklinde bir çözüm bulup başarılı olamamıştım. şimdi adblock kullanarak video bile izleyemiyorsun. yöntemi becerebilsek bile kullanamayacağız.

ben yine de bulduğumu yazayım, bir dene: www.youtube.com
  • kibritsuyu  (16.11.23 09:36:58)
end screen veya end cards diye geçiyor o dedikleriniz. youtube otomatik koyuyor.
Şu 2 satırı ad blocker extensionınıza filtre olarak eklerseniz gözükmüyorlar.

www.youtube.com##.ytp-ce-element
www.youtube.com##.ytp-cards-teaser
  • nuevo  (16.11.23 09:46:00)
yoksa sen hala yalnız ve yalnız uBlock kullanmadın mı?

  • lambırcek  (16.11.23 10:16:48)
@lambırcek

adguard vardı ama şu kodları ekledim tamamen gitti.
ben hala reklamlı izliyorum youtube videolarını :D
  • alt4y  (16.11.23 10:26:00)