[]

kızlarından mal kaçıran amca

amcam ile nadiren görüşürüz, kızları ile de 10yıldan beridir görüşmüyorum. miras kalan yerler bölüşülürken babam malları üzerine vermek istediğinde 3. bir kişinin üzerine almak istedi. babam kabul etmedi ve üzerine verdi, şimdi de diğer amcaoğluna vermiş bizim başımızı ağrıtıyorlar. ben normalde karışmam ama babam hasta ve sıkıldı, amcamın yaptığı da büyük şerefsizlik ben boşanmış olduğu yengeme ve kızlarına ulaşıp haber verebilirim. siz ne dersiniz bu konuda?
 
Babanızla konuşmadan bir şey yapmayın.

Sizin için babanız mal mülkten daha değerli. Üzülmesin, önceliğiniz aileniz olsun yani.
  • alfired  (15.11.23 16:53:32) 
Uzerine haciz olabilir o yuzden de baskasi ustune yapiyordur. Illa kizlarindan kaciracak diye bir sey yok.


  • oscar  (16.11.23 11:56:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.