Araba Lastiği Alacağım - Hanhi marka almalıyım? 205/55 R16

İkinci el araç aldık. Lastiklerin durumu iyi değil. Yeni lastik alacağım ama hangi markanın hangi modelini alayım bilemedim.

205/55 R16

-Yazlık için hangi markanın hangi modelini önerirsiniz?
-Kışlık için hangi markanın hangi modelini önerirsiniz?

Yazlıkta fiyat performans Goodyear. Bütçe sorun değilse öncelikle Michelin, sonra continental. Kışlıkta nokian.

  • orient blue  (15.11.23 14:11:00)
bridgestone blizzak lmm005 kışlık

  • jelly bear  (15.11.23 14:33:41)
ben geçen ay kore malı nexen aldım. ilk başlarda hiç bilmediğim markaydı ama iyi gibi.
michelin, conti, hankkook pahalı baya.

kışlık ise nokian.
  • slm ben yalnız komando yasin  (15.11.23 15:53:10)
aynı ölçüde yazlık michelin primacy 4 mü 4+ mı ne kullanıyorum, verdiğim parayı hak ettiğini düşünmüyorum. fiyat = kalite değil yani bu örnekte, değerlendirecek olursanız bilginiz olsun istedim.
kışın ise michelin cross climate+'lar ilk seferde kendini amorti etti diyebilirim, kışlık 4 mevsim arası bir lastik olmasına rağmen defalarca uzun yok yaptım, şikayetim yok.

  • gkhncnzdgn  (15.11.23 16:42:29)
7-8 ayonce goodyear eagle sport almistim memnunum. lastikci goodyear efficientgrip performance 2 onermisti ama bulamadik. yorumlari okudumda cok memnun olan vardi.

gy efficientgrip performance 2 inceleyebilirsin.

bu eagle sport 2 www.lastikcim.com.tr

bu da efficient grip perf 2 www.lastikcim.com.tr
  • exlibris  (15.11.23 22:48:35)
yazlik continental
kislik nokian

  • cooperr  (16.11.23 00:53:30)