[]

İzmirde güncel ev / hayat şartları

İzmirde yaşamanın şu sıralar gördüğünüz dezavantajları neler ?

İzmirde yaşayan arkadaşlar çevrenizde kiralar ne durumda ?

Atanma durumum var fakat ilçe belli değil henüz,
Alsancakta 1-2 ay kamu personelinin konaklayabileceği yerler var mı ?

 
Trafik ve kira.

Ailemin evinin olduğu yerler (yesilyurt) 15-18 bin civarı.
Benim 2017'de yaşadığım yerler (poligon civarı) 14 bin olmuş.

Kiralar kafayı yemiş yani.
  • logisticsmanager  (14.11.23 23:58:03) 
İstanbullu akınından dolayı kiralar uçmuş durumda ve eskiden olmayan bir çok sorun almış başını gidiyor.
Aşırı bir trafik artışı var ve her yer insan kalabalığı. Varoştan başlarsanız 13binden başlar kiralar. Alsancakta kalmak için bütçenizi çok çok daha yüksek tutmanız lazım. ( Eger Alsancakta bir ev fiyatı düşükse bilin ki o sokakta travestiler vardır ve her gece kavga gürültü eksik olmuyordur.

  • limonlu eksi  (15.11.23 00:06:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.