Araç yazılım atma işi nereden öğrenilir?

Bununla ilgili kaynak bilen var mı?

Yine ek iş arıyorum burada da para varmış :D

OBD cihazım var zaten hali hazırda hata silmek için falan kullanıyordum ama yazılım atma işi ile hiç uğraşmadım.

Zaten yazılımcıyım çözerim diye düşünüyorum.

Sadece kaynak arayışım var bilen varsa mesajla ulaşırsa sevinirim.

bu isi en guzel yapanin yaninda ogrenirsin, kaynak ariyorsan da google keywordleri belli aslinda oradan yurusen bir seyler cikar karsina.

ecu programming guide
ecu programming course
what programming language is used for ecu, sayisini daha da artiririm ama yazilimci isen bu kadar keywords yeter
  • duyulmasi gerektigi kadar  (13.11.23 20:06:26)
rusların ve çinlilerin hacking kitleri var. marka model ecu versiyonuna göre hangi adrese ne yazacaksın vs bilgileri derlemişler.

bir de avrupalı firmalar var bunlardan bayilik alırsan ecunun yazılımını okuyup yolluyorsun. firma sana istediğin mape göre düzenlenmiş yazılımı geri yolluyor.

yapama kadar epey bir araba bozma ihtimalin var.
  • orpheus  (14.11.23 04:13:37)