stanley termos hakkında kullanıcı yorumları

Stanley Klasik Neverleak Termos.. bu ürünü alıcaktım indirimi yakalamışken ama yorumlarda millet içmek çok zor yazmış. bu ne demek anlayamadım.

www.amazon.com.tr

bilgisi olan var mı? 2 tane alacaktım yorumları görünce durdum. başka bir ürün önerisi de yaparsanız bakarım. anamla kendime alacaktım arada kullanırız piknikte, yürüyüşte filan diye..

Bugun aldim daha. Arkadasim kullaniyor aslinda oburunu alacaktim ama o cok memnun oldugunu soyleyince never leak aldim ben de. Basmali aksine zor olur gibi geldi bana da.

  • mor oje  (13.11.23 17:48:11)
Geçen sene basmalısını aldım. Özellikle araba kullanırken kullanmak için. Çok memnunum.
Yerine bırakınca otomatik kapanması güzel bir özellik.

oturup bankta içecekseniz bu dediğiniz de kullanılabilir.

Ben oturup içeceğim zaman kapağını çıkartıp bardak gibi kullanıyorum.
  • burfak  (13.11.23 18:51:24)
ben yıllardır kullanıyorum. basmalı kapak. hem fazla güç kullanmak gerekiyor hem de bir türlü yudum miktarını ayarlayamadığım için her zaman kapağı içerek kullanıyorum. bir daha alsam kapak sistemi farklı bir şey alırdım.

  • kullanıcı adı  (13.11.23 22:05:39)
www.amazon.com.tr

bende bu var, çok daha kullanışlı.
  • motosiklet burclu adam  (14.11.23 01:38:58)
motosiklet burclu adam'ın linkini verdiği trigger action modeli en güzeli. sadece içmek için iç hazne ile dışarıya temas açıldığından dolayı, maksimum süre sıcaklık ya da soğukluk sağlıyor. tek elle kullanabiliyor olmak büyük rahatlık.

  • thracia  (14.11.23 13:10:05)
www.amazon.com.tr

rezz. aynısı bende de var öneririm.
  • koela  (14.11.23 15:07:25)
peki neden amzn.eu bu değil ? ben de almak istiyorum da

  • jackyr  (14.11.23 15:25:20 ~ 15:26:01)