oyunculardan ıslak imzalı fb forması ne kadara gider?

merhaba,

elimde imzalı bir fenerbahçe forması var. kadrodaki tüm oyuncuların ıslak imzası mevcut. sezondan emin değilim ama isimlerden dolayı 2017-18 olduğunu tahmin ediyorum, zaten sıkı fenerbahçeliler fotoğrafı görünce direkt anlayacaktır, benim forma hafızam zayıf.

bunu satacağım ama piyasayı hiç bilmiyorum. sahibinden'de 3 bine satışa koyulan da var 20 bine de... bendeki formanın avantajı hala tertemiz olması ve oyuncular tarafından bizzat imzalanmış olması. yani öyle seri üretim ya da adamların imzasını basalım türü bir şey değil. öyle satılanlar da var çünkü.

böyle şeylerde "piyasa değeri" pek olmaz farkındayım, daha ziyade zevk işi çünkü ama siz olsanız böyle bir formaya kaç para verirsiniz? ederi aşağı yukarı nedir, ne olmalıdır? yani satacak tarafın önceliği formayı paraya çevirmek ama 50 bin edecekse 3-4 bine de gitmesin.

o açıdan siz ne kadar verirdiniz, benzer formaların alındığını ya da satıldığını gördünüz mü, fiyatlar nasıldı vs. bu konuda fikir verebilecek her türlü bilgiye açığım. teşekkürler.

Sahibinden.com yanlis secim. Fb hayran sayfasi falan bisey vardir. Türlü fanatigin dolustugu yerler. Orda 50 bin bile verirler.

  • halk  (13.11.23 13:36:11)
sahibinden full kadro imzalı formalar bile 10 binden fazlaya satılmıyor. daha yüksek yazan ilanlar var ama satılmıyor.

  • durbidakka  (13.11.23 14:49:43 ~ 14:49:51)
Onları malzemecilerin imzaladığını biliyorsun değil mi?
Içerden biri olarak söylüyorum bunu.
Ancak fotoğraf, video kanıt olarak varsa futbolcuların imzaladığı, o zaman olur.
  • les yeux blanches  (13.11.23 20:11:17)