41 numara kadın ayakkabısı neden çok az var

Birçok marka maks 40 a kadar üretiyor. Yeni nesil kızlar çok uzun hep ama ayakları mı küçük?

Ben şimdiye kadar 41 numara kadın ayakkabısı görmedim 32 yıllık hayatım boyunca. Kadınlarda 41 numara ayak nadir rastlanildigi için sanırım çok az üretiyor olabilir firmalar.

  • dedeminhirkasi  (13.11.23 00:30:26)
1.75 boyum ve 38-39 giyiyorum. kendimden uzun hemcinsime de rastlamıyorum.

yeni nesil kızlar sandığınız kadar uzun değil.
  • candide  (13.11.23 00:36:07)
çok uzun kızlar bile 39 giyiyor en fazla. 1.80 mesela çok uzun bir boy bence, yeni nesil kızlar bile o kadar uzun olmuyor. tek tük arada var. belki onlarınki 40 numara olabilir. ama benim de hayatımda gördüğüm en büyük kadın ayakkabısı 39 numaraydı.

  • cenkay burker  (13.11.23 00:43:50)
Tr standartlari oyle. 41-42 giyen yakinlarim var oyle cok uzun degil 170 falan kocaman ayak gibi de degil ben 40 kuzenim 42 giydigi halde benimkinden daha zarif ama uzun ayaklari. Avrupada cok markada bulabiliyosun trde stoklanacak kadar cok gitmiyo o yuzden cesit az ve belli markalardan alabilirsiniz. Bana sanki butun kizlar 38 giyiyormus gibi geliyo hhhh
Trde uzun boylu erkekler icin de secenekler az hem ayakkabi hem giyim icin. pazarina bakmak lazim yani biz daha avrupadan asyaya dogru kuculuyo fizikler

  • ala09  (13.11.23 01:40:35)
Arz-talep dengesi. O numarayı arayan, isteyen, soran yoksa üretici de üretmez.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (13.11.23 08:41:23)
Bence yeni neslin henüz kadın ayakkabısı yaşı gelmedi. 1.70 bile olmayan kızım 39-40 giyiyor. Arkadaşları içinde 40-41 giyen var ama hep spor ayakkabı giyiyorlar.

  • SiyamkedisiZorro  (13.11.23 13:39:33)
nike da var
büyük ihtimal unisex
ama erkek olarak 42,5 lara bakıyorum düz siyahlar bazen baya indirimli oluyor
kalıp olarak da uygun
www.eksiduyuru.com
  • bir soru sorcam  (13.11.23 14:24:05)
Trendyolda deripabuc favorum buyuk numara var neredeyse her modelini almisimdir
Buyuk ayakli kizlar aslinda bildiginizden daha fazla sfafagga
Trenyol yorumlarda herkes agliyor buyuk no yok diye
  • eja  (13.11.23 18:57:44)