[]

Ankara'da kamu misafirhanesi

Ankara'da ortalama her kurumun misafirhanesi mevcut. Misafirhane dışında uygulama otelleri ve sendika konukevleri de var. Yalnız son zamanlarda fiyatlarını oldukça fazla arttırdı yüzde 100 civarı 6 ayda arttıranlar var. Tama enflasyon dizginlenemiyor fakat kamu misafirhanesinin daha uygun fiyatlara olması gerekiyor.
Ankara'da güncel piyasa şartlarına göre en uygun ve memnun kalınacak kamu konaklama yerleri nerelerdir? kalanlar tecrübelerini paylaşırsa bizim için de yol haritası olur. Misafirhane dışında güvenilir bir apart ta iş görür. 
Emekliler Derneği misafirhanesine bakabilirsiniz.


  • Amaranta ursula  (10.11.23 10:56:54) 
Emekliler derneği bir gece için 550 tl fiyat çekiyor. Kamu misafirhanesi için normal mi?


  • invaderbrain  (10.11.23 14:34:35) 
Şu an kamu misafirhaneleri piyasadan daha uygun fiyatlı zaten. Yüzde yüz artış olduğunu yazmışsınız fakat maaşlarda bu oranda artırıldı velhasıl tavsiye edebileceğim misafirhane Ankara üniversitesi konuk evi Akkem'dir.


  • doharkoman  (10.11.23 16:23:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.