Haftasonu Tiflis gezisi hakkında

Yıllar önce tiflise gitmiştim ve biraz da yol üzeri olduğu için plansız ve beklentisiz bir şekilde gitmiştim. kaldığım yer çok kötüydü fakat onun haricinde şehir çok hoşuma gitmişti. Bundan dolayı da haftasonumu için gidiş dönüş bilet indirime girince hemen aldım. Sizlere bir kaç sorum olacaktı.

1) şehir merkezinde bir otel ayarladım fakat bir öneriniz olursa başka yerleri de değerlendirebilirim. Lüks beklentim yok kıstasım şehir merkezinde olsun ve temiz olsun yeterli aslında.
2) havaalanından şehir merkezine özellikle gece yarısı eski sscb ülkesi rezilliği yaşamadan nasıl en makul bir şekilde inebilirim? bir öneriniz var mı?
3)şehir merkezinde yerellerin gittiği huzurlu bir şeyler içilebilecek yer öneriniz var mı hele ki şarapevi gibi bir yer harika olur. bangır bangır müzik tarzı değil tatlı huzurlu bir şekilde bir şeyler içilecek yerler.
4) en önemli madde de elbette yemek. gerçek haçapuri olsun yemek olsun nerede önerirsiniz? gene kıstasım lüks pahalı olması değil yerlisinin sevdiği gittiği ve bildiği yerler olması benim için yeterli.

Teşekkür ederim şimdiden.

2. Bolt indirin. Taksinin 5te 1i fiyatı. Burada indirin Havalimanı wifi ile çağırırsınız. Plakaya bakın.

4. Mapshalia ve gebiye yerliler gidiyor. Diğer yerlere göre fiyatlar çok komik. Hınkal için cafe daphna meşhur. Orada haçapuri çeşitlerinden biri var ama siz tahmin ediyorum ki adjaruli haçapuristiyorsunuz. Orada yok o.

3. 8000 vintagesa gitmiştik. Mekan tasarımında falan çok bi olay yoktu ama hoş ve sakin bi yerdi. Şarap güzel ve Türkiyeye göre çok ucuzdu. Çok fazla şarap evi var hatırlayamıyorum o yüzden araştırdığım yerleri.
  • glamdr1ng  (10.11.23 09:29:28)