[]

koşu sonrası kas ağrısı, diz ağrısı için ilaç

uzun süredir koşmayan bendeniz geçen 10k koştum. tabi ertesi günü patladık. şuanda yürürken bir dizim acıyor ve hafif kas ağrıları var. ne içeyim veye süreyim ki geçsin?
 
Hocam doktor degilim ama, hemen ilac vesaireye girmesen? Belli ki kas agrin var, biraz esnetme, acmna germe hareketi yapsan daha iyi olur gibi.


  • aeolus  (09.11.23 12:53:46) 
bence de bir şey içmenize falan gerek yok. ben düzenli koşuyorum ve zaman zaman çeşitli ağrılarım oluyor, profesyonel sporcu olmadığım için de hiçbir şey içmiyorum veya sürmüyorum. kendiliğinden geçiyor. zaten dizinizde ciddi bir sakatlık falan varsa kendisi görsel olarak da belli eder ve o zaman doktora gidersiniz, ilaçla düzelecek işler değil onlar.


  • malheiros  (09.11.23 14:17:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.