[]

Bir anda ortaya çıkan idrar sıklığı problemi

Önceden günde max 3 kez idrara çıkan bir insanken şu an yıllardır var olan rutinim günde 7-8 e çıkmış durumda. Bir de bunlar saatte 1 ya da 2 saatte bir gibi periyotlarda oluyor ve değişiyor.

Yeme içme ilaç vs rutinlerim hiç değişmedi, o kadar sıvı tüketen bir insan bile değilim.o 1-2 saat aralığında bir sıvı tüketmesem bile geliyor ve şiddetli şekilde bastırıyor. Sizce bir sorun var mıdır? Doktora gitmeli miyim? Yoksa idrar yaparken vs herhangi bir yanma veya sorun yok.


 
Benim sekerime bakmislardi


  • Zetnikov  (06.11.23 12:37:16) 
yasinizi bilmiyorum ama doktorlar bu tarz durumlarda "belli bir yastan sonra..." demeyi sever. imkan oldugunda bir urolojiye gorunmekte fayda var bence, hem iciniz de rahat eder.


  • bay b  (06.11.23 13:15:49) 
ben olsam şişede biriktiririm. 7-8 işemede 3 litre çiş yapabiliyorsam sorunum yok der geçerim. ama 1.5 litrede dolanıyorsam kesin doktora giderim.


  • Bir cebinde das kapital  (06.11.23 15:34:50) 
Şekerine baktır.

Geçmiş olsun.
  • Mirket  (06.11.23 15:54:09) 
ağrı, yanma olmadan da idrar yolu enfeksiyonu olabilir. Ddktora görünün.


  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (07.11.23 09:03:20) 
günde 7-8 normal bu arada. 3 az


  • ShadowOfMoon  (07.11.23 09:06:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.