Samsung telefonum ölüyor. Yeni ne alayım?

Uzun yıllar note serisi kullandım.

Son telefonum ise basit bir şey idi. Şimdi iyi bir samsung (veya başka bir android) telefon kullanmak istiyorum. Biraz aciliyeti var, ekran ölüyor.

Bütçe 30kya kadar diyelim şimdilik. Ne önerirsiniz? s23 diyen oldu ama değer mi o paraya?

Şimdi "değer mi o paraya" diye bakarsan 20 bin liraya alacağın telefonda o parayı hak etmiyor, 10 bine alacağın telefonda o parayı hak etmiyor. Fakat durum bu maalesef. O yüzden bir telefona verebileceğin max. parayla alıp uzun yıllar kullanmaya bakmak lazım. Değer mi diye bakarsan alacağın hiç bir telefon hak ettiği fiyatta değil zaten.
S23 güzel bir tercih olur.

  • dedeminhirkasi  (04.11.23 22:04:43 ~ 22:06:01)
iki öneri de çok iyi.

S23 kullanıyorum güzel telefon(Samsung S serisi üzmez), çok harcamayayım diyorsan a54 de gayet iyi (neleri eksik bakmadım şimdi, aradaki 10 bin liraya değer mi değmez mi bi araştırırsın)
  • nhk ni youkosu  (04.11.23 22:14:37)
mesela s23 ile a54 ü karşılaştırdığında 13-15k fark var.

www.epey.com

ama özelliklere bakınca sanki bu özellik farkları 15k edecek bir fark değilmiş gibi geliyor. sanırım biraz da neye ihtiyaç olduğu ile alakalı.

iyi fotoğraf ve video çekmesi birinci önceliğim ve devamlı kullanmak durumunda olduğum bir şey.
bu çerçevede acaba s23 e gerek var mı bilemedim.
  • la traviata  (04.11.23 22:15:15 ~ 22:15:31)
şöyle bir öneri var mı peki?

bak şu markanın şu modeli s23 ile yarışır ama daha ucuz. (örnek: xiaomi redmi vs.)
  • la traviata  (04.11.23 22:16:38)
Samsung S20 FE kullanıyorum. Kamerası A serisini ve şu an satılan iPhone dışındaki telefonların hepsini tokatlar. Fiyatı uygun. Al geç. Para eklerim diyorsan iPhone al.

  • dissendium  (04.11.23 22:21:29)
Kardesim gecen hafta 29bine s23 ultra aldi. (Server kayit mi ne bir seyler anlatiyordu. Evdeki eski 2 telefonun imesini attirtmis telefona).

Tum uygulamalari sorunsuz kullaniyor. Sadece samsung pass uygulamasi acilmiyordu sanirim, zaten onla bi isim yok siliyorum demisti.

Onun haricinde s23 ultra cidden iyi telefon. Kamerasina bayildim. 12 gb ram var alette zaten. Baya bi goturur.
  • brkylmz  (04.11.23 22:55:37 ~ 22:56:28)
Merhabalar. A54 aldım eşime yeni. Çok tavsiye edebileceğim bir telefon değil. Ancak s23 gerçekten iyi bir seçim olur elinizdeki bütçeye göre.

  • sgly  (04.11.23 23:20:34)
S20 fe var bende ama ben kameradan artık memnun değilim. Bataryadan da memnun değilim.

S23 iyi tercih olur ama 256 gb alın. 128 gb olanda dosyalama sistemi eski.

A54 ile fark yok denmiş. Hiç katılmıyorum: Victus 2, 8k video, gen 2 işlemci ve kablosuz şarj var.
  • baldan kaymak  (05.11.23 14:16:55)