[]

mtv ödememeye devam mı

mtv borcuma gecikme faizi 107 tl işlenmiş bunu ödememeye devam mı sizce silinme ihtimali var mı?

malum sürekli bir şeylere silinme talimatı çıkıyor enayi gibi ödemiş oluyoruz.


 
silinme ihtimali yok. millete icra takip bildirimi geliyor. bence öde


  • jelly bear  (03.11.23 16:12:13 ~ 16:12:23) 
Anayasa Mahkemesi iptal etmedi bu nedenle silinmesi için bir neden yok.


  • Smithsonian  (03.11.23 16:41:51) 
Bir sonraki genel seçimin senesine kadar hiçbir silme, yapılandirma, af olmaz


  • sanguine  (03.11.23 16:42:57) 
Siliyorlar enayi gibi ödüyorum kafası ile ödememe niyetindeydim başta. Fakat bu sefer tamamen halktan ne toplasak kârdır stratejisi güdülüyor, öncekilerden biraz farklı. Yerel seçim sebebi ile silinebilir diye düşünüyordum başta fakat şu an rakipsiz olduklarını görerek herhangi bir şey yapmalarına gerek olmadığını düşünüyorum. Velhasıl ödedim, iş yerimdeki bir çok ödemem diyen kişi de ödemiş durumda faiz ödememek için.


  • huzurlarinizda huzursuzluk  (03.11.23 16:47:51) 
Faiz aylık %2.5, bana da bildirim geldi, icra falan ihtimali var ama bir süre daha ödemeyeceğim, ocak gibi ödemeyi planlıyorum, o parayı vadeli hesaba koyunca faizini çıkarır.


  • atom karincanin torunu  (03.11.23 17:20:20) 
huzurlarinizda huzursuzluk +1
bir de ocak ayında her şeye zam gelecek, harçlar, vergiler, cezalar vs vs. yıl bitmeden ödemek lazım.

  • halanne  (04.11.23 08:57:48) 
Smithsonian +1
avrupa insan hakları mahkemesine götüren olmazsa ödenmek zorunuda. Bir çok ödeyen varken 'hadi silelim' veya 'cezasını silelim' hareketleri infial, hayal kırıklığı, gelir kaybı vs sebep olacağından, yani ek mtv toplumda ciddi bir tepkiye neden olmadığından, geri adım atılacağına ihtimal vermiyorum.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (04.11.23 10:44:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.