[]

mr raporu kac gunde yaziliyor?

sehir hastanelerinde bu rapor kac gunde yaziliyor bilgisi olan var mi?
 
Babam geçen hafta çekildi İstanbul'da bir devlet hastanesinde.
Rapor 15 gün sonra yazılır dediler. 15 gün sonraya doktordan randevu almasını söylediler.

  • michael_knight  (01.11.23 11:55:57) 
15 ama doktora gitmeniz için raporu beklemeniz gerekmez, o mr görüntüsünden anlar zaten.


  • PhoenixRising  (01.11.23 18:14:02) 
Beyin Cerrahi, Nöroloji doktorları dışında diğer doktorlar(hatta bazen onlar da) mutlaka MR raporunu isterler. Dolaysıyla acil bir durum vs yoksa raporu bekleyip öyle gidin.


  • alicandan  (01.11.23 22:11:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.