sakarya - sabiha gökçen

havasak.com.tr Havasak kullandınız mı daha önce. Sanırım otogardan kalkıyor.

Uçuşum dış hatlar ve 9:30'da. Eskişehir'den gece otobüsle Sakarya'ya geçip bu firma ile havaalanına gitmeyi planlıyorum. Riske girer miyim acaba?

Kullandım birkaç kez.

Vaktinde kalkıyor, araçla kaç saat sürüyorsa hemen hemen o kadar sürüyor. Bir aksaklık vs. yaşamadım. Ama sizin uçuş 9:30'da Sakarya otogardan ilk otobüs 7:00'de ve 1 saat 20 dk sürdüğü yazıyor sitede.

Yurtiçi olsa yetişirdiniz de yurtdışı uçuş sakata gelebilir. Koştur koştur güvenliklerden milletin rica minnet önüne geçip pasaport sırasını da rica minnet önlere atlamayı göze alıyorsanız ayrı.
  • chicha_v2  (30.10.23 21:37:26)
Web sitesinde saat 3'te başlıyor gözüküyor. Akşam 9'a kadar her saat başı sefer varmış yani. Arayıp sorsam mı acaba?

  • scudman1  (30.10.23 21:47:34)
Haklısınız özür dilerim. Ben Sabiha Gökçen - Sakarya olarak bakmışım.

Gece de sefer varsa her türlü yetişirsiniz sorun olmaz. İçiniz rahat olsun isterseniz arayıp teyit edin ama belediye işletiyor sorun olacağını sanmıyorum.
  • chicha_v2  (30.10.23 22:24:37)