Altın piyasası

Borç ödemek için altın bozdurucam 10 gün daha vaktim var. Şimdi bozdurma mı mantıklı son güne kadar beklemek mi?
Tabiki kimse %100 bilemez genel takip edip fikir almak istiyorum

bankada gram cinsindense %50 şimdi %50 sonra bozdursanız aradaki olası artışı da kaybı da ortalarsınız. ya da her gün %10'unu bozarsınız.

fiziksel tek 1 altınsa parça parça bozamazsınız tabi. ama birden fazlaysa da aralıklı olarak bozarak kendinizi görece sağlama alabilirsiniz.

genel olarak düşeceğini zannetmiyorum. ytd.
  • wct3 org  (30.10.23 18:44:57)
Robert kyosaki amcamız altın ons fiyat tahminine bir bakın ama ne zamn olur onu kimse bilinmez, korku endeksini takip edin.
Dünyadaki ateş gitgide kızışıyor, muhtemelende kısa sürede düşmeyecek gibi.

Yani bu noktada çıkış ihtimalı düşüş ihtimalinde daha yüksekki, bunu fedin faiz attırmayacağı tahminide destekliyor.

Ayrıca altınlarınızı varsa akraba, eş dost vb gibi satmayı teklif edebilirsiniz duruma göre, alış , satış makas farkından dolayı iki taraf içinde karlı olur.

Veya riski göze alıyorsanız, sarı siteyede ilan verebilirsiniz, yine makastan dolayı her iki taraf için avantajlı olur.
  • Rao  (30.10.23 20:14:32)