2 tane pc oyunu hatırlamaya çalışıyorum çıldırcam

1.si: sadece son sahnesini hatırlıyorum. ana karakterimiz baş düşmanın devasa malikanesine baskın yapıyor, herkesi öldürüp en son düşmanı ofisi gibi bi yerde öldürüyor, sonra gizli bir düğmeyle tüm malvarlığını sakladığı otopark gibi bi yere giriyoruz. para ve altın dolu. böyle uçurumun tepesinde havuzlu falan yazlık ev gibi bi yerdi sanki.

2.si: fps oyunuydu diye hatırlıyorum. göz gözü görmediği hayvani bir kar fırtınasının ortasında maskeyle kayakla stealth bi şekilde ilerleyip kapalı bir mekana giriyoruz orda bizim elemanlar karşılıyor falan. bi de soğukta çok kalırsak maskemiz mi çatlıyordu öyle bir şey.

tam anlattığım gibi de olmayabilir bunlar :)

kayak kesin değilse 2. Metro 2033 ya da Metro Last Light olabilir.

  • late viper  (28.10.23 04:36:08 ~ 04:36:41)
1- scarface?

  • duster  (28.10.23 08:30:10)
2 battlefield bad company 2 ye benziyor. kayak hariç. gruptan ayrı kaldığımız ve binalara zamanında sığınmazsak soğuktan öldüğümüz bölüm.

www.youtube.com

burada 1:19:30 dan itibaren izleyebilirsin.
  • unabomber  (28.10.23 08:59:35)
değil malesef. 2.de o bölüm stealth takılıyorduk, çubuk gibi bişeylerle yürüyoduk sanki sonra düşman geçerken yere yatıp kamufle oluyoduk. call of duty oyunlarından biri gibi geliyor

1. ise adamı öldürmeden bize para teklif ediyordu birbirimizden çok farklı değiliz falan diyordu. ana karakterle arasında kişisel husumet vardı. hitman, sniper ghost warrior vibe ı vardı oyunun
  • inancsiz deve  (28.10.23 09:35:57 ~ 11:04:26)
ilk oyunu buldum arkadaşlar battlefield hardline

  • inancsiz deve  (28.10.23 11:54:54)