[]

Pegasus takvim görünümü

Daha önce de başıma geldi, geçen hafta bilet bakarken takvim görünümü vardı, ay içindeki uygun gidiş geliş tarihlerini görebiliyordum, şu anda o seçenek yok 3'er günlük aralıklarla gösteriyor sadece. Sitede gizli bir sekme mi var takvim şeklinde aramak için?
 
Muhtemelen kaldırdılar. Bir kaç günden beri ben de sadece 3 günlük görebiliyorum.


  • en bi orijinal  (26.10.23 23:57:17) 
Aa gercekten ben de aradim bulamadim. ve sitede gidis yeri gozukse de hic ucus yok


  • mess  (27.10.23 08:33:09) 
Genelde kampanya donemlerinde ya da yogun donemlerde kaldiriyorlar.


  • brkylmz  (27.10.23 09:05:22) 
dün bilgisayardan baktığımda vardı. mobilde bende bazen görebiliyorum bazen göremiyorum.


  • dedim ben sana  (27.10.23 09:28:11 ~ 09:28:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.