diş tedavisinde bu fiyatlar normal mi? - dişçiler özellikle

Diş taşı temizliği 1k,
Ön iki diş için çürük dolgun 2k'dan 4k,
Bounding 2.7k.

Toplam 7.7k tl fiyat.

Normal mi?

www.tdb.org.tr

taban fiyatlar bunlar
  • my fault  (26.10.23 22:25:01)
Hiç normal değil.

Küçük yerleşim yerlerindeki dişçilere bakın siz yine de.
  • diyecevaplandı  (26.10.23 22:47:08)
Bizdeki fiyati soyleyeyim,

Dis tasi temizligi 1k
Çürük dolgusu tane 1k
Bounding 2k

Yer antep ama.

Tdb fiyatlarına uyulmayabiliyor. Ona diretince hasta gidiyor nereye gidiyorsa baska yerde yaptiriyor. Kim uyguna yapiyor bilmiyorum suriyeli doktor mu yer aciyor yoksa asistanlar veya laboratuvarcilar mi yer acmis da isletiyor bilemiyorum artik.

O yuzden genellikle insiyatif aliyorsun fiyatta yardimci oluyorsun.
  • ananiyimioguz  (26.10.23 22:55:54)
Normal gibi

  • thewhitewolf  (26.10.23 22:56:59)
Ön iki diş iki yüzeyli dolgu ve yanındaki düşlerde dolgu restorasyonu 3.000 iken 2.000 ödedim. Bu diş hekimine referansla ilk defa gitmiştim, eski diş hekimim dolgunun tanesinden 700 alıyordu ama çok da uğraşmıyordu. Yeni diş hekimim sanat eseri ile çalışır gibi çalıştı ve görsellik 10 numara oldu.

  • en bi orijinal  (26.10.23 23:12:58)
diş taşı 950, çürük dolgu 1100. bonding bilmiyorum ama oran orantıdan bakarsak 1,75-2 civarı falandır heralde benim bildiğim gittiğim yer. arada 3bin lira civarında fark var. 2 çürük dolgusu 4k bana çok fazla geldi.

  • avatar is back  (26.10.23 23:49:40)