8 Kasım Bayern Münih GS maçı

Bu maç için bilet lazım dostlar

Bir arkadaş darladi illa gideceğim senin tanıdık bildik vardır bu biletler nereden alınır diye. Git internete bak dedim ama zaten kullanmayı bilen adam neden bana sorsun?
Sağlam bir site var mı gençler güvenilir? Yani ben pek anlamam biraz baktım seatpin.com bir de biletalsat.com var. Bu sitelerden alışveriş ettiniz mi güvenilir mi? Size zahmet bir yardımcı oluverin be.

Çalıştığım şirket Almanya Bw bölgesinde bu nedenle senin orada tanıdık bildik vardır dedi. Sanki bizim iş arkadaşları bilet alıp satıyorlar

  • gereksiz bilgilerle dolu hafiza  (25.10.23 22:51:20)
gs tarafında izlemek istiyorsa klüplere veriliyor biletler, onu da ultraaslan vs alıyordur onlardan bulsa anca bulur.

münihlilerin içinde izlemek istiyorsa tickets.fcbayern.com
  • avatar is back  (25.10.23 22:59:24)
Teşekkürler @avatar
Bahsettiğim sitelerle alakalı bilginiz var mıdır?

  • gereksiz bilgilerle dolu hafiza  (25.10.23 23:09:31)
almanya özelinde hangi aracı ya da alt sitelerden bilet nasıl alınır hiç bilmiyorum. kendisi o riski almak istiyorsa kendisi bulup alsın. yönlendirirsen eğer, bir sorun olması halinde suçlu sen olursun. gereksiz risk bence senin için.

rica ederim
  • avatar is back  (26.10.23 00:05:23)
bu bilet galiba satista yok, vatsap gruplarinda 500 euroya satan vardi. 50 euro falandir normal bilet. ben futbol vs anlamam, bulabilirsen katilamayacak bayern taraftarlarindan bulursun.

  • Ley  (26.10.23 00:19:03)
Teşekkürler @ley
Haklısın @avatar ben de zaten yalnızca yol gösteririm. Gerisine karışmam.

  • gereksiz bilgilerle dolu hafiza  (26.10.23 14:30:28)