Turk telekomdan memnun olan var mı?

Sim kart alırken ya da fiber bağlatırken torpil falan mı gerekiyor acaba? Aylardır apartmana fiber bağlanacak çalışma var diye bekliyoruz, 24 saatte gelecek sim kart 3 gündür gelmediği gibi kurye haftaya pazartesi diyor. Tanıdığı olan var? Tanıdığı olmadan memnun olan var mı? Yol yakınken başka firmaya mı geçsem hiç girmesem mi?

başka alternatif varsa ne diye bel bağladığınız bunlara. ben olsam hiç durmam, ah turksat ah. taşındığım yerde olsan ne vardı sanki :(

  • Improbable  (25.10.23 15:57:28)
genel olarak memnumun da birkaç kere çıldırtmışlığı var. yazlıkta internet kesildi. arıza kaydı bıraktık. ekipler geldi kontrol etti sorun yok dediler birkaç kere. bir hafta on gün falan sürdü böyle, bu arada evden çalışıyorum internet olmazsa olmaz. meğerse yazlık ev için arıza kaydı bırakmamıza rağmen öbür eve kontrole gidiyorlarmış.

internetin kesilme sebebi de şu: normalde 16 mbps hız alıyorduk, altyapınızı güncelledik 35 mpps alabilirsiniz diye aradılar. meğerse altyapı 35 mpbs desteklemiyormuş.
  • inheritance  (25.10.23 17:11:08)