Istanbulda outlet fabrika satıs magazaları

Selamlar, arada bi gidip baktıgınız piyasadan uyguna ürün aldıgınız nereler var bu tarzda ?
Kıyafet de olur baska birşeyler de olabilir?

mavinin fabrika satış mağazasına gidiyordum (bayrampaşada axis avmye yakın) dışarıya pazar gibi seriyorlardı güzel ürünler çıkıyordu fakat mavi pantolon kalitesini çok düşürdü artık almıyorum. onun haricinde viaport venezia da çok fazla markanın outlet mağazası var bu aralar oraya gidiyorum.

  • gencfb  (25.10.23 14:35:24 ~ 14:35:32)
türkiyede outlet kültürü yok.
güya viaport, optimum outlet avm diye geçiyor ama fiyatların normal mağazalardan bir farkı yok. yaptıkları indirimlerde çok cüzi veya 4 al 3 öde veya 3ü ürüne %40 indirim falan.

yinede en uygun fiyatlar internette.
  • my fault  (25.10.23 14:58:37 ~ 15:00:16)