alanya bolgesinde nereden ev alinabilir?

1 yil icerisinde bu bolgeden bir ev alip tasinmak istiyorum, ailem ankara'da, hem arac ile hem de hava yolu(gazipasa havalimani) ile ulasim kolay. bolgeye hakim birileri yonlendirme yapabilirse sevinirim.

Her yerinden

  • doharkoman  (21.10.23 15:36:55)
Benim bir tanıdık inşaat işi yapıyor orada.
Bölge olarak evi ne için alıcan, o önemli.

  • parka  (21.10.23 16:38:30 ~ 16:41:28)
Oturmak icin alacagim, bir ayagim surekli ankara'da olacak. bos kaldigi donemlerde kiraya da verebilirim.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (21.10.23 16:47:30)
alanyayı kuzey ve güney diye ikiye ayırabilirsiniz. gazipaşa havalimanına yakın olsun derseniz güney kısmından antalya'ya yakın olsun derseniz kuzey kısmından ya da merkez mahallelerinden birinden alabilirsiniz. alanya aşırı büyüdü. haliyle her tarafı ayrı bir semt haline geldi.

  • phonex  (22.10.23 01:32:28)
Gazipaşa'dan neden almıyorsunuz?

  • drmuhendis  (22.10.23 12:34:45)
gazipaşa tarafi da olur. havalimanina yakinligi da onemli zaten.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (22.10.23 12:58:32)
Gazipaşa pazarcı mahallesi diye aratirsaniz, deniz yolu üzerindeki evleri değerlendirebilirsiniz. Havalimanina 10 dk.

  • drmuhendis  (22.10.23 19:31:09)