300 bine kadar araç

İhtiyaçtan dolayı kısa sürede araç almam gerekiyor. Max 300 bin verebilirim LPG yada benzinli olabilir. Bir iki araç baktım Aveo görmeye gittim bugün de Fiat Stilo gördüm ve ustaya götürdüm araç fena değil dedi ama ne bunun ustasını bulursun ne de parçasını diyerek motor ustası da kaportacı da aynı cümleyi ısrarla söyleyince vazgeçtim.
Sorum ise bu paralara 2003-2005 gibi piyasası parçası ustası sorun olmayacak hangi marka model bakmaliyim. Accent ve Albealar görüyorum sık sık ama taksi çıkması oluyor çok fazla. Anlayan arkadaşlar yol gosterirse sevinirim.

toyota avensis 2005 alırsın o paraya toyota corolla'da alırsın

  • alp9900  (20.10.23 17:40:04)
valla bende aynı aralığa bakıyorum. 390 a nissan trail vardı ama km si yüksekti. 410 a toyota vardı ama bu baremlerde bulamadım.

Sonra başlarım diyip 900k araçlara bakarken buluyorum kendimi.
  • baldan kaymak  (20.10.23 17:43:00)
japon al, varsa yaris ya da civic

  • cooperr  (20.10.23 17:47:53)
Bu paralara o araçlar çıkmıyor bile önüme. Bu arada aracın ticariden çıkma olup olmadığını nasıl sorgulatabilirim ?

  • skoylu  (20.10.23 17:57:40)
yeni kasa aveolar güzel ve sağlamdır, temiz bulabilirseniz parçadır tamirdir vs aldırmayın, parçası bulunamayacak araba yok.
En kötü yurtdışından getirilir ki, zaten Chevroletin bir çok mekanik parçası Opel grubu ile aynıdır.

Onun haricinde temiz japon bulursanız kaçırmayın. Yaris, vs. hatta suziki bile bir çok araçtan daha sorunsuzdur.

Direk ve şaselerde oynama yoksa, ufuk tefek değişin ve boyalara aldırmayın, en önemlisi motor kısmı.
  • Rao  (20.10.23 18:27:24)
bu arada ekim ayı kampanyası ile 360 bin peşin 15 bin 18 ay taksitle 2023 model 1.4 camlı fiorino veriyorlar bilgin olsun.

  • alp9900  (23.10.23 09:31:12 ~ 09:31:27)
bu baya cazip değil mi? Bayilerden mi öğrenirim ayrıntıyı?? @alp9900

  • skoylu  (25.10.23 18:35:10)
Fiorino bayilerde yok maalesef, tabi yok derken bize yok !

  • Rao  (25.10.23 23:03:05)