[]

kasko fiyatları

16 bin tl kasko fiyatı yüksek mi 1.3 milyon değerindeki araç için.
 
ben geçen sene 8 bine yaptırdım 1 milyon tllik araca. yaş şehir cinsiyet fark eder. firma ve klozda fark eder. şöyle düşün aracın sadece ön farı veya aynası değişse 10bin tl tutar.


  • mikahakkinen  (20.10.23 13:40:19) 
hasarsızlık indirimi yansıyor mu? yüzde kaç yansıyor? imm nedir? ikame araç var mı?

hasarsızlık yansımamış ve kasko özellikleri ortalama olarak düşünürsek normal hatta uygun gibi.
  • calmdown  (20.10.23 13:40:44) 
değil, farını alamazsın o paraya


  • jelly bear  (20.10.23 13:54:41 ~ 13:54:56) 
Teneke clionun bile ayna değişimi 3 ay önce 15 bin lira. Artık siz hesap edin yüksek mi değil mi diye.


  • limonlu eksi  (20.10.23 15:02:43) 
genelde araç fiyatının %1 civarı çıkıyor yıllık kasko. fiyat normal sayılır.


  • alicandan  (20.10.23 21:47:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.