[]

motosikleti yağmurdan koruma

motosikelti yağmurdan korumak istiyorum onun için branda aldım ama çok sıkı yağmurda geçiriyor. bunun yerine çadır kumaşı ya naylon branda gibi bir şey düşünüyorum. internette arattım 300TL lik olan ürünler bende var zaten daha kaliteli ''şık'' ne var. eli ayağı düzgün ne olabilir? (tentelileri çin yerim yok)
 
Başka seçeneğiniz yok.

Nalburdan naylon alıp, brandanızın altında onunla kapatabilirsiniz.
  • baldan kaymak  (16.10.23 19:58:40) 
motor için kapalı kutular var, sabit bir yeriniz varsa motorsiklet garajı diye bakabilirsiniz.

diğer türlü motorun ıslanması bir problem yaratmamalı.
  • selam  (17.10.23 00:00:25) 
branda ile ne kadar örterseniz örtün içinde illa ki nem kalıyor, hava açıldıktan sonra motoru havalandırmanız gerekir, ek olarak uzun süreli yatıyorsa ve akü dolsun diye oldugu yerde çalıştırmayın, operasyon sıcaklığına erişmeyen motorlarda da sıcaklık farkından dolayı nem olur ve yeterince ısınmayan parçalar korozyona ugramaya başlar.


  • mirty  (17.10.23 10:32:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.