Uzaktan telefon kontrol etme uygulaması?

Selam
Anne ve babamın telefon ve bankacılık işlemlerini uzaktan kontrol edebileceğim bir uygulama arıyorum. Kullanıp memnun olduğunuz uygulama varsa yazabilir misiniz?

Banka uygulamaları tamamen kişiseldir. Bu isteğiniz kanunen size sıkıntı çıkarır

  • ercanzzy  (16.10.23 10:46:35)
community.teamviewer.com

Telefonun markasına ve işletim sistemine bağlı olarak teamviewer kullanabirsiniz. Eski masaüstü yazılımındaki gibi bireysel kullanıcıya tamamen ücretsiz mi emin değilim.
  • kobuzchu kiz  (16.10.23 10:47:36)
bu tip uygulamalar ile iki telefon arasında açık kapı bırakmış olursunuz, bankacılık uygulaması dediğiniz için bu dahada önemli ,dikkatli olmakta fayda var, teamviewer bu tip uygulamaların en çok bilinenlerinden

  • Rao  (16.10.23 10:52:59)
hocam bazı banka uygulamaları uzaktan erişim uygulamalarına kapatıyor kendini. örneğin anydesk veya teamviewer ile telefona uzaktan bağlandığınızda telefonda ziraat mobil açarsanız telefon ekranında uygulama görünür ama uzaktan bağlanan kişiye gitmez uygulamanın görüntüsü, siyah ekran gider sadece. keza çoğu bankacılık uygulaması ekrangörüntüsü almayı da engeller bu şekilde. o yüzden denemeniz lazım.

  • shadowfollower  (16.10.23 16:00:57)
Airdroid en iyi çözüm galiba ama şu anda hiçbir banka uygulaması uzaktan erişimle erişilen cihazda paylaşıma izin vermez ya açılmaz ya açılsa bile görüntü paylaşımı olmaz galiba

  • atom karincanin torunu  (16.10.23 16:06:00)