[]

milli takım gruptan çıkmayı nasıl garantiledi?

16 puandayız, galler ve hırvatlar 10'ar puanlı. bizim 1, onların 2 maçı kalmış.

hırvatlar 2 maçı da yenip 16 oluyor, ikili averajda önümüzdeler (onlar 2-0 biz 1-0 kazanmışız öndeler), genelde de geçtiler diyelim. galler biz dahil 2 maçı da yenip onlar da 16 oluyor. biz de 16'da kalıyoruz. ee teknik olarak galler + hırvatların çıkıp bizim 3.lüğe düşüp çıkamama ihtimalimiz var neyi kaçırıyorum acaba?


 
  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (16.10.23 00:44:03) 
Bahsettiğin senaryoda Üçlü averaja bakılacak üçlü averajda Galler lider biz 2. Hırvatistan 3. oluyor zira Türkiye Hırvatistan ve Galler'den toplam 6 puan almış olacak, Galler 7 Hırvatlar da 4 puan. Yani tüm maçlar bittiğinde en kötü ihtimal 2. olarak gidiyoruz bu şekilde.


  • Bir ben var benden şurada  (16.10.23 00:51:34 ~ 01:02:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.