[]

Muhabbet kuşu kabız olursa ne yapılır?

Muhabbet kuşum kabız olunca poposunda kaka birikince anlarım sanırım peki nasıl tedavi edilir?
 
Salatalık ishal eder. Hem ishal hem kabız olamaz herhalde. Normalde yememesi gereken meyve sebze gibi besinler midesini boza.


  • allah yazdiysa bozsun  (12.10.23 13:12:47) 
Hayır ishal olunca öyle anlarsınız. Cereyanda kalmasın. İshalde suphamezatin kullanın, suyuna bir iki damla, içtikten sonra temiz su ile değiştirin,günde iki kez en az. Yoksa vitamin damlatın. Bunların hiç biri yoksa suyuna birkaç damla elma sirkesi damlatın.

Yemek olarak haşlanmış patatesi soyup verin.
  • limonlu eksi  (12.10.23 19:48:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.