elimdeki pdf'lere nasıl EK1, EK2 ve not ibareleri koyabilirim?

dilekçe yazdım 5 tane ek ekleyecem ama ekler 1'er sayfa pdf. ben bunların üstüne nasıl EK1, x tarihinde tamamlanmış proje raporu, EK2: y tarihli proje bilmem nesi diye yazmak istiyorum karışmasın diye. dilekçe de mesela ayrı ayrı istenen şeyler tek belgede falan karışmasın istiyorum da.

pdf üzerinde oynama mı yapayım word'e pdf mi ekleyeyim nedir bu işin sırrı ey romalı lejyonerler

1. Yazdır'ı seçin,

2. Çıkan pencerede yazıcı adının yanındaki Özellikleri seçin,

3. Yukarıdaki sekmelerden Page Setup'ı seçin,

4. Aşağıdaki seçimlerden stamp/bacground yazan yeri seöin,

5. Yukarıda Stamp yazan alana istediğiniz metni yazın,

6. Sonra hemen altındaki Define Stamp yazan yere tıklayın ve çıkan sayfadaki stamp ve placement sekmelerinden boyutunu ve sayfadaki yerini ayarlayın. Kaydedip bastırın.

Ya da bir kağıda önce sadece ek*1 yazdırıp çıktısını alıp sonra aynı kağıdı tekrar yazıcıya koyup üstüne pdf'i basın :)
  • koskoca kirpi  (10.10.23 18:00:17 ~ 18:00:57)
bir seçenek de pdf'i word dosyasına dönüştürüp (www.adobe.com) iş bitince tekrar pdf'e dönüştürmek.

  • inveniam viam  (10.10.23 18:09:23)
Pdf üzerine yazı yazılıyor adobe reader'da. Hiç başka bişi ile uğraşmayın bence

  • playing star again  (11.10.23 01:18:47)