[]

silecek süpürgesi kaç para olmalı

sağ sol
silecek süpürgesi valeo marka 310 tl

sağ sol arka
silecek süpürgesi bosch marka 570 tl

sizce bu fiyatlar normal mi?

 
sileceksepeti diye bi site var. oradan kıyaslayabilirsin.


  • onurrrrr  (09.10.23 16:09:11) 
güncel fiyatları bilmiyorum ama geçen sene silecekleri değiştirdiğimde tek başına arka sileceğin fiyatı ön takım ile aynıydı. buna bakınca bosch'un fiyatı normal geliyor.


  • inheritance  (09.10.23 16:27:41) 
Orijinaline parça parası olarak serviste 1200 lira dedikleri sileceği, dandik olduğunu düşündüğüm bir marka ile 200 liraya hallettim. Markalar arası uçurumlar var.


  • Mirket  (09.10.23 16:54:31) 
2-3 ay önce şundan aldım 189 tl, bence mükemmel. www.trendyol.com


  • delidiyorum  (09.10.23 17:05:22) 
en kalitelisi de en dandiği de bir kış bir yaz görünce bozuluyor bence, çok para vermeye gerek yok.

Yoldan geçerken herhangi bir parçacıda durur ve en ucuzunu alır takarım.
  • John Bloor  (10.10.23 11:38:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.