[]

Trafik cezami erken odeyemiyorum?

10 gun once eve kagit geldi hizdan ceza yemisim. Teslim de aldim belgeyi. Ancak e-devlet, gib, online bankacilik derken nereye girersem gireyim cezayi goremiyorum. Erken odeme indirimindeb faydalanmak istiyorum ama ceza gorunmuyor.

Niye olabilir ve ne yapabilirim?


 
bankadan ödeme yapabilirsiniz. makbuz numarası ile ödeme görünmeden da yapılan ödemelerde sonrasında cezayla eşleştirip ödemeyi kabul ediyor indirimi uyguluyorlar. indirimli tutarı hesaplayıp gönderin gitsin. ben öyle yaptım daha öncesinde.


  • erty_ksk  (09.10.23 09:07:51) 
makbuz numarası ile gib.gov.tr üzerinden odeme yapabilirsiniz.


  • hasansabbah  (09.10.23 09:26:52) 
  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (09.10.23 10:09:18) 
makbuz no +1
Beyan ile ödeme gibi bir şeyden giriyorsunuz, belge bilgilerini giriyorsunuz

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (09.10.23 10:09:58) 
Ceza tarihi, gelen ceza belgesinin seri ve sıra numarası, tebliğ tarihi, ceza tutarı. Bunların hepsinin olması gerek. Bunlar varsa kamu bankalarından ve vergi dairelerinden ödeyebilirsiniz.


  • silah taciri  (09.10.23 10:47:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.