Arnold vs Stallone

Prime dönemlerinde hangisinin estetiği daha iyi sizce? Ben Stallone dediğim için ufak bir linç yedim de :D Tamam, Arnold bir efsane ama Mr. Olympia vücutları pek estetik değil diye düşünüyorum. Halbuki Rocky abimizin her ne kadar Arnold’a göre biraz daha ufak olsa da hayvan gibi sımsıkı bir boksör vücudu yok muydu? Sizin prime dönemi oyunuz kime?

boksör vücudu ile mr. olympia vücudu aynı şey değil fakat arnold rocky karşılaştırmasında rocky arnold’un önünde diz çöküp tövbe eder. konu sadece boyut ya da hacim değil. arnold heykel gibi piksel piksel işlenmiş bir vücuda sahip.

  • orient blue  (08.10.23 23:32:58)
Dunyada herhangi bir vücut prime arnol önünde diz çöker tövbe diler +1

Tartışmaya kapalı bir konu.
  • logisticsmanager  (09.10.23 01:20:58)
estetiklik soruyorsan ikisi de estetik değil ki. yani biraz daha insani duran stallone olduğu için stallone denilebilir bu kıyasta ama bu 2 aygır vücudunu estetiklik yönünden kıyaslamak çok mantıklı gelmedi ikisinin de olayı bu olmadığı için. kendi olaylarında kıyaslarsak tabi ki arnold şüphesiz önde.

  • pietro crespi  (09.10.23 01:43:21)
80'lerde Barbar Conan ve Rambo 1'deki vucutlarina bakarsak. Arnold > Stallone

Bu Stallone
encrypted-tbn0.gstatic.com

Bu da Arnold
external-preview.redd.it
  • thetruenorthstrongandfree  (09.10.23 02:55:37 ~ 02:57:52)