döviz nereden alınmalı (küçük yer)

çok değil biliyorum ama 2500 euro civarı euro almam lazım. şu anda küçük bir yerdeyim, nüfusu 30 bin falan. direkt bankadan alabilirim ya da kuyumcudan alabilirim. döviz bürosu yok sanırım burada. aldığım euro'yu da bankada euro hesabına yatırmam lazım. kuyumcuda kur bankaya göre nasıldır tahminen? bir de haftaya istanbul'a geleceğim direkt o zaman döviz bürosundan mı alsam acaba?

Netten rastgele bir kaç döviz bürosunu arayıp 2500 euro için TL bazında fiyat alın daha sonra bulunduğunuz ilçedeki kuyumcuya gidin, bürolardan aldığınız fiyat ile aynıysa direk kuyumcudan alın geçin.

  • useless  (08.10.23 20:10:34)
Nkolay uygulamasında makas çok düşük.bir bakın derim

  • Rao  (08.10.23 20:20:02)
1. kapalıçarşı
2. kuveyt, enpara vb orta/ufak bankalar

bunlar dışındaki her yer pahalı olacaktır. her tür kuyumcu dahil.
  • 507  (09.10.23 10:22:04)