bira alternatifi

arada, uykudan önce 2-3 carlsberg içen biri için alternatif ne olabilir?
viski ya da votka değil, sevmiyorum.
aklımda şarap var ama onda da istediğim verimi alamayacağımı düşünüyorum hem de milyonda tane çeşit var kafamı karıştırıyor.

cin ve çeşitli kokteylleri, hem bira ve şarap gibi mayalı içki olmadığından ne kafada ne midede sorun yaratmaz

  • freebird5406_2  (08.10.23 17:28:41)
Ben yarım litre şarp içiyorum sava. pek sıkıntı yaratmıyor. hafif çakırkeyif deyapıyor

  • ShadowOfMoon  (08.10.23 17:45:36)
Bence illa ki alkol alacaksanız biradan şaşmayın. Biranın zaman alıcılığı diğerlerinde yok. Bu yüzden doz zaman içinde farketmeden artıyor. Alkol oranlarının yüksekliği, alkolikliğe çanak hazırlar.
Bira iyidir. Karaciğere zarar, böbreklere dosttur.
Hiç olmaması en iyisidir.
  • Mirket  (08.10.23 17:57:31)
Malesef kötü bu alışkanlık. Bir kere kalorisi fazla ek olarak yatmadan alkol ya da sigara kötü. Aldığınız uyku kalitesinden başka sıkıntılara.

Alkolü birkaç saat önce alsanız daha iyi.

Ama her gün yatmadan alkol alan biri için bira iyidir. Çünkü devamı alkoliklik.
  • logisticsmanager  (08.10.23 20:03:10)
Bu arada ben az alkol almak için soda içine martini koyuyorum. Yüzde 85 kadar soda devamı martini. Alkol içmiş olsam da çok az oluyor yüzdesi ve kalorisi.

  • logisticsmanager  (08.10.23 20:03:58)
Jagermaister

  • useless  (08.10.23 20:15:51)