Bursa’da kestane sekeri

Hediye icin nereden alayim? Kardelen mi, kafkas mi? Veya farkli bir oneriniz olur mu?

bu size bağlı kafkas en iyi bilinen markadır, bildiğim kadarıyla fiyatıda diğerlerine göre daha yüksek.

Ancak hem iyisi olsun hemde biraz ekonomik olsun, paket vs. önemli değil derseniz dökme kestane şekerleride mevcut tüm markalarda, özellikle küçük kestane şekerleri daha lezzetli.

Yüksek adette alacaksanız, fabrika satış mağazaları da mevcut.
  • Rao  (07.10.23 13:54:53)
Kafkas

  • andy kaufman  (07.10.23 14:10:40)
@rao paket, marka biraz onemli hediye oldugu icin. Ben kendim icin bisiler yaparken salas ve daha lezzetli olani tercih ediyorum ama hediye olunca konu, bilinen markalar daha tercih sebebi oluyor.

  • mor oje  (07.10.23 14:12:29)
Kafkas al geç o zaman bu işin Apple'ı o :d

  • chicha_v2  (07.10.23 14:32:12)
Bir tane tadın. Şekeri boğazınızı yakıyorsa uzak durun veya paket üzerindeki içindekileri okuyun. Glikoz şurubu yazıyorsa uzak durun.
Bir kez Bursa'dan geçerken bu şekilde bakmış, bulamayınca almadan geçmiştim.

Türkiye'nin her yerinde bulunan bir markayı da 'Bursa'dan aldım.' diye hediye götürmek ne derece anlamlı olur. Onu da bilemedim.
  • Mirket  (07.10.23 14:38:46 ~ 14:42:09)
@mirket tamm da bu yuzden kardelen’i de secenekler arasina koymustum :)

  • mor oje  (07.10.23 14:44:47)
Ben kardelen in tadını daha çok beğeniyorum. Kafkas gereksiz pahalı bana göre.

  • brnbrs  (07.10.23 14:51:09)
Kardelen’de karar kildim :)

  • mor oje  (07.10.23 14:59:56)
valla kafkas ve ipek güzel markalar. ben kendime aldığımda kırık alıyorum daha lezzetli oluyor.

  • dirildimde geldim  (07.10.23 18:43:58)
@dirildimde aa ipek aklima gelmedi hic. Bir dahakine kendime onu deneyeyim.

  • mor oje  (07.10.23 21:11:18)