[]

Hakiki deri spor ayakkabı üretmiyor mu markalar?

Markalar dediğim nike adidas ve puma. Eskiden pumada pahalı modellerde olurdu. Şimdi hepsi suni deri değil mi? Ucuz tüketim ve daha dayanıklı olsun diye mi tamamen bu üretime döndüler?
 
Daha dayanıklı mı emin değilim ama daha ucuza mâlettikleri kesin. Adidas'ın Superstar'ı hâlâ gerçek deri illa gerçek deri istiyorsan ona bakabilirsin.


  • 10032007  (05.10.23 23:09:48) 
Reebok leather Modeline bak. Klasiktir zaten.


  • baldur2  (06.10.23 04:38:29) 
Geçende bir tommy aldım. Hakiki deri çıktı.


  • prole  (06.10.23 08:39:28) 
Hakiki deri denen seyin bir suru farkli kalitesi var. Adidas nike falan bunlarda bir suru deri model var ama kaliteleri asiri dusuk.


  • floydian  (06.10.23 20:29:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.