[]

Satıcısı trendyol olan ayakkabı sahte çıkar mı?

Trendyolun kendisi satıcı adidas ayakkabı aldım. Sahte çıkabilir mi? Amazon olsa güvenim sonsuzdu ama trendyolu bilmiyorum. Ürün şu ty.gl
 
Trendyolla ilgili sahte ayakkabı şikayeti çok. Trendyol sahibi çinli zaten her türlü emitasyon mevcut. Amazon kendi deposundan orjinal mal yolluyor, trendyolda sahte ayakkabı şikayeti çok.


  • mikahakkinen  (05.10.23 15:14:22) 
inan o ayakkabıya 100 lira bile vermezdim. ayakkabının numara kısmında qr kodu oluyor onu okutup anlarsın.


  • koela  (05.10.23 16:13:15) 
aşşada koray spor var ondan al garanti orjinal.


  • jamswety  (05.10.23 17:06:09) 
asıl kendi satıyorsa sahte çıkabilir.


  • nuisance  (05.10.23 17:29:44) 
satıcı trendyolsa sahte olmaz. amazontaparlar üfürmüşler.


  • adivar  (05.10.23 21:47:22) 
@jamswety
Hocam asıl yüzlerce kişi koray spora laf etmiş sahte ürün satıyor diye, qr geçersiz çıkıyor diye. Normalde amazon üzernden koray spordan alacaktım ama çok fazla sahte yorumu görünce vazgeçtim. Amazon kendisi satıcı olduğu modelleri beğenmedim ve bu ayakkabının da numarası yok amazonda. Emin misiniz korayın orjinal sattığına?

  • Unde bach canim  (05.10.23 22:26:58) 
internet alışverişinde 14 gün iade hakkın var, mağazadan alman (orijinalliğinden emin değilsen) daha riskli. Ama Amazon üzerinden KoraySpor da sorun çıkarmamalı, en kötü iade etsen amazon seni korumalı. (ki giymeden iade ettiğin sürece bişey diyemezler)


  • nhk ni youkosu  (06.10.23 00:08:55 ~ 00:09:48) 
@nhk
İadede sorun yok ama uğraşmak istemiyorum. Mağaza bile sahte çakıyor mu ondan bile emin değilim

  • Unde bach canim  (06.10.23 09:01:28) 
zamanında trendyol marketplace değilken yeni sadece ürünleri kendi satıyorken bütün süte sahte ray-ban gözlükler ve parfum doluydu.


  • nuisance  (06.10.23 09:43:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.