Aramızda diş hekimi varsa şu röntgene bakabilir mi?

Selamlar,

Sol alt en arkamdaki dişin altında lezyon var, diş hekimim çekmek dışında çözüm yok dedi ama sizin de fikrinizi almak istedim, kurtarılabilir mi acaba fikir verebilecek birisi var mı?

www.linkpicture.com

illa ki o dişi kurtaracak hekim bulursun. diş muayeneleri ücretsiz iyi bir yere gözük derim. ben ne zaman dişçiye gitsem her dişçi farklı yöntem söylüyor.

  • koela  (05.10.23 16:13:51)
Daha beter durumda olan dişimi kurtardılar. Eğer izmit taraflarındaysanız doktor önerebilirim. Gerçi ben istanbuldan gittim sırf iyi doktor diye…

  • Boris  (05.10.23 16:50:26)
Kanal tedavisi yenilemesiyle kurtulma ihtimali var ancak çok düşük. Ben gider gelirim, belli bir ücret ödemeyi ve bu süreçte sızlama/ağrı olma ihtimalini göze alırım derseniz uzun vadeli bir takip yapılabilir. Çekim ihtimali yüksek olan böyle dişlerde 3 boyutlu görüntü isteyip (dişte kesin çekim gerektiren durum varlığını ekarte ettikten sonra) uç vakaları tedavi etmek için ellerinden geleni yapan hekimler var. Tomografi ile uzaktan danışmanızı kabul eden kanal tedavisi uzmanlarına ulaşabilirsiniz

  • ats  (05.10.23 21:01:02 ~ 21:01:33)
@Boris hekim ismini verebilir misiniz?

@ats çok teşekkür ederim biraz da olsa umutlandım şimdi, araştıracağım.
  • derdim büyük  (05.10.23 21:15:44)
@derdim büyük; nezih ercan mert hekimin ismi. Mutlaka tavsiye ederim. Bi kendilerine iletin röntgeni duruma baksınlar öyle gidin. Ben dişçiden aşırı çekinen bi insanım. Yani şöyle söyleyim 5 gün içinde 4 kanal tedavisi 3 dolgu yaptırdım. 1 gram ağrı sızı bile çekmedim.

  • Boris  (05.10.23 22:52:10)