Havalimanı çağlayan ulaşım

1) istanbul yeni havalimanından çağlayan adliyesine nasıl giderim? Kaç dakkada?
2) sabiha gökçenden aynı yere nasıl ve kaç dakikada giderim?
Bonus:hangi havalimanı mantıklı?

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kadıköy metroyla en az 45 dakika sürer.

  • dissendium  (05.10.23 11:11:35)
yeni havalimanı'ndan m11 metro ile kağıthane 30 dk.

kağıthane'den m7'ye aktarma 5dk.

m7 kağıthane-çağlayan 1 durak 2dk.

çağlayan metro - adliye girişi 3 dk.
  • mutlu yillar sana  (05.10.23 12:06:12)
sabiha'dan havabus ile zincirlikuyu metrobus, metrobus ile 2 durak sonra caglayan. tahminen 1.5 saat civari surer.

kadikoy metro ile de in bi in bin en az 1.5 saat surer bence.

istanbul havalimani yazilmis ama siz o verilen sureleri uzatin, 1.5 saat surer. havalimanindan direkt taksiye binseniz, trafiksiz yolda bile caglayan 30 dakika suruyor.
  • serseri marti  (05.10.23 13:36:42)
yeni havalimanı hem metro var hem de karşıya göre bariz kısa sürer.

  • gencfb  (05.10.23 13:42:44)