Elden Ring

İndirime girmiş de bi aklım çelindi tekrardan. Elder Scrolls tarzı bir oyun arıyorum aslında. FAntastik, ortaçağ dünyasında geçsin, güzel bir hikayesi olsun vs. Elden Ring ise daha çok dark souls'un devamı, eğer ds oynayıp sevmediyseniz hiç bulaşmayın vs diyorlar.

Ne dersiniz? Oynanır mı?

İlla hani birebir elder scrolls olmasına da gerek yok oyunun birebir ama hiç dark souls oynamadıysanız sallayın demelerine takıldım ben, o beni bi geri tuttu.

witcher 3 oynamadıysanız tavsiye ederim.
elden ring biraz oynadım ama oyun aşırı zor mekaniklere alışmak falan. ben darksoul oynadım onda da bu neymiş deyip kapattım, bu durum elden ring için de geçerli. kendimi yalnız hissettiğim oyunlardan biri elden ring. atmosferi grafikler muazzam ama buna rağmen oynayamadım.
eğer zora alışırım, 28388383 defa ölmek bana koymaz, sürekli dayak yemek, ölmek, baştan başlamak sinirlerimi yıpratmaz diyorsanız denenir. fakat bana göre değil.
  • ruhlardan esinlenen karga  (04.10.23 12:28:16)
souls veteran olarak bence elden ring zor bi oyun degil 1-2 boss disinda. ama souls sevmiyosaniz, oynanacak bi oyun da degil. zorluktan ote game design'in temelinde cok buyuk farkliliklar var elder scrolls ya da diger rpglerle karsilastirinca.

  • ghilleinthemist  (04.10.23 12:42:08)
witcher 3 oynadım, hem de büyük hayranlıkla :D

yazılanlardan anladığım bu oyun bana göre de değil. o kadar sabrım yok genel olarak ve bu oyun büyük sabır sınayıcı sanırım.
  • not sure if serious  (04.10.23 15:57:20)