Ankara patlaması hk mini komplo teorim var

Olayı "önden" çeken kameradan izlediniz mi? Önde şemsiyeli bir kadın var, önce arkasına dönüp bakiyo henüz ortada olay yokken. Sonra ortalık hareketlenince hiç arkasına bakmadan koşmaya başlıyo. Bunu fark ettiniz mi? O kadının davranislarini benim gibi anormal bulan, dikkatini ceken var mı?

patlama dışında silahlı çatışma (ya da silah seslerinin) olduğu bilgisi de var. dolayısıyla o kadın silah sesleri nedeniyle ya da belki de arabanın fren seslerine dönüp bakmış olabilir. önceden biliyor olsa bile hiç bakmayıp patlamadan 1 saniye önce bakıyor olması çok da ayarlanabilecek bir şey değil.

  • Flybutter  (02.10.23 09:01:22)
Yani komplo teorisine gerek yok, seçim önü bu tarz şeyler artık normalleşti ama biz öğrenemedik. Yani istikbarat kuruluşlarımızın kontrolünün biz de olduğunu düşünmüyorum. Devlete memur alırken bir sene güvenlik araştırması yapılıyor, bir sürü sempatizanın memur olduğunu gördüm. Yani araştırılmıyor. Adam kayseriden arabayı alıyor ankaraya kadar 1 tane çevirmeye denk gelmiyor.

  • mikahakkinen  (02.10.23 11:16:27)
Ses duymuştur

  • cccbehzatccc  (02.10.23 12:12:23)