whatsapp durum sorusu

engellenmis miyim diye merak ediyorum.

oncelikle, karsi tarafin profil resmi varsa yuzde yuz engellememis diyebiliyor muyuz?

simdi; iki kisi var. bunlardan birinin profil resmini gormuyorum (kavgaliyiz).
benim attigim duruma bakti, beni engellediyse bile gorebilir mi? yoksa o an acik miydim henuz?

bir digerinin profil resmi var (aramiz hafif acik)
benim attigim durumlara bakmiyor.
ben onun attiklarina bakiyorum, yani bende gozukuyor.
bu kisi beni gormezden geliyor ama engellememis degil mi?

Profil fotosu varsa, engellememiş. Yoksa, engellemiş.

  • Kahvedesu  (01.10.23 22:08:52)
İlki telefon numaranızı silmiş de olabilir. sadece kişileri onun profil fotosunu görüyordu, siz kayıtlı olmadığınızdan göremiyorsunuz.
Bunun cevabı googleda vardır

  • cccbehzatccc  (01.10.23 23:38:40)
birinci kişi : engellememiş, engellediğin kişinin durumunu göremezsin. senin durumuna bakıyorsa engellemiş olamaz. profil resmini tamamen kaldırmış olabilir. profil fotoğrafını "şunlar hariç.... görsün" şeklinde ayarlamış olması daha kuvvetle muhtemel.

ikinci kişi : engellememiş, durumunu da profil fotosunu da görüyorsun. bu durumda engellemiş olamaz.
  • faberkastelli  (02.10.23 09:58:36)