Koltuk Takımı Önerisi?

Merhabalar, yeni evleneceğimiz için koltuk takımı bakıyoruz. Aklımızdaki marka Normod. Hem sünger sistemi hem de yıkanabilir kılıfları çok cezbedici oldu. Ancak çok kullanıcı yorumu göremedim. Daha önce bu marka koltuk kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Başka koltuk takımı markası önerilerine de açığız.

Cevap vereceklere şimdiden çok teşekkür ediyorum

ben yaklaşık 5 ay önce L koltuğumu normod L koltuk ile değiştirdim. çok başarılı, çok rahat. minderlerinde gram deformasyon yok şu ana kadar.
hatta tekli koltuklarımı da yakın zamanda değiştirip onları da normod'dan almayı planlıyorum.

ayrıca kuzenim de yaklaşık 1.5 senedir normod koltuk kullanıyor, onunki de sapasağlam.
  • dunga  (29.09.23 13:38:12)
Normod'u gerçekte görmeden almayın derim. Kaç tane arkadaşım showroom'unda gördükten sonra vazgeçti, ben de dahil. Fotoğraflarda göründüğünden daha sönük, daha zayıf koltukları. Temizliğinin kolay olduğundan eminim ama görsel olarak tatmin edici değil. Gidip görünce fiyatına göre kalite satın alıyorum hissi vermemişti...

  • silverleaf  (29.09.23 13:48:53)
Biz 2-3 sene önce Beşiktaş'da bir mobilyacıya tüm ev eşyalarımızı yaptırdık. O süreden beri kullanıyoruz bir problem yaşamadık. Adamın eline ne verirseniz onun aynısını yapıyor (normod ürünlerinde ki kolaylığı sağlar mı bilmem) ve 3'te biri fiyatına. Tüm yakın çevrem aynı yerden yaptırdık

  • bapyemir  (29.09.23 14:02:59)
normod iyidir ya. tabii ki de normod'dan bir modelin aynısını daha kaliteli bir malzemeyle yaptırmak da mantıklı ama f/p olarak ne kadar tatmin eder bilemiyorum. mobilya dediğiniz şeyin ömrü artık 10 yıl civarı. bence çok da kasmaya gerek yok. canlı olarak görüp beğenirseniz yeterli olur.

  • golgi aygıtı  (29.09.23 16:18:39)