[]

başka bir avukata vekaletim varken başkasına verirsem önceki iptal mi olur?

daha önce notere gidip bir avukata vekalet vermiştim. bir davam için baksın diye. şimdi başka bir avukata başka bir dava için verirsem durum ne olacak? önceki dava da devam ediyor hala.
diğer a vukatın haberi olacka mı


notere giderken vekalet verirken avukatın tcsini veriyorduk diye hatırlıyorum. dava bazlı vermedim sanırım ben. öyle bir şey var mı.

bir de zaten bu 2. avukatın bakmasını istediğim şey dava değil, dava açılması reddedilen soruşturma

 
Aynı dosyaya 2. avukat vekalet eklerse zaten haberi olur ama başka davalar için vs verdiysen haberi olmaz


  • Topalordek  (29.09.23 09:08:31) 
notere giderken vekalet verirken avukatın tcsini veriyorduk diye hatırlıyorum. dava bazlı vermedim sanırım ben. öyle bir şey var mı.

bir de zaten bu 2. avukatın bakmasını istediğim şey dava değil, dava açılması reddedilen soruşturma
  • ShadowOfMoon  (29.09.23 10:03:59) 
Dava bazlı verme yok vekalette tc verirsin olur biter. İstersen 5 avukata ver vekalet, birbirlerinden haberi olmaz olsa da sorun olmaz vekâleti dosyaya sunmadığı sürece.


  • Topalordek  (29.09.23 11:07:31) 
Öcalanın aynı davada kaç tane avukatı bar. Demek ki oluyor


  • filipis  (29.09.23 23:47:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.