[]

Yaşlı kısır kediye mama

Bilinen hastaliklari olmayan 9 ve 6 yaş kisir 2 erkek kedi icin hangi mamayi tavsiye edersiniz? 9 yaş olan obez sayilir, hareketli olsa da. Digerinin kilosu normal.

Eskiden eriskin kisir kedi icin nd kullaniyordum ama bu yas ve kilo icin saniyorum artik uygun degil. En son 3-4 aydir brit care veriyorum, kakalari ve ev biraz kokmaya basladi, saniyorum biraz kabizlik da var bazen poposunda kalmis goruyorum. Hill’s guzel gorunuyor ama baya pahaliymis, proplan yasli kisir kedi mamasini simdilik gozume kestirdim. Cevaplar icin simdiden tesekkurler.


 
Kedim 10 yasinda, uzun zamandir proplan yasli kisir mamasini kullaniyorum. Memnunum ben. Digerlerini kullanmadim yorum yapamiyorum o yuzden.


  • mor oje  (27.09.23 17:22:44) 
Brit en cok ishal problemi olan mama oldugu soyleniyor

Hills icerigine gore pahali zaten full tahil icerigi fiyati ise ucuk, hills kisir ton balikli iceriginin cogu tahil ;( malesef kullaniyorum sorun yasamiyorum diye degistirmeye cekiniyorum

Asagidaki linkte mama kiyaslamalari var su an yaali mama yok ama kisir mama fikir verir
petdoktoru.com
  • eja  (27.09.23 20:28:36) 
ProPlan’a ek olarak Advance ve Royal Canin’in yaşlı kedi mamalarını kullanabilirsiniz.


  • auroraaurora  (28.09.23 09:22:07 ~ 09:23:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.