[]

satın alınan eve ikamet alamamak (başkası oturuyor gözükmesi)

biri adına soruyorum. satın aldığı eve ikametini alamıyormuş çünkü başkası oturuyor gözükyüormuş. bu sorun nasıl çözülür?
 
Elektriği üzerimize aldık öyle çözüldü galiba bu sorun


  • allah yazdiysa bozsun  (27.09.23 12:05:28) 
Bu durumlarda e devletten ikamet alınamıyor. Nüfus müdürlüğüne gideceksiniz. Tapu ve bir tane de faturayla. Bu kadar. Ama gitmeden randevu almayı unutmayın.


  • nuevo  (27.09.23 12:07:25) 
Hanede biri görünüyorsa e-devlet üzerinden yapılamıyor. O adrese ait adına kesilmiş bir elektrik/doğalgaz/su faturası ile birlikte nüfus müdürlüğüne gitmesi gerekiyor.


  • lüzumsuz adam  (27.09.23 12:10:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.