[]

Lounge nasıl oluyor?

Lounge hizmetini kullanmak istiyorum ama süreç nasıl oluyor hiçbir fikrim yok. Lounge'a gidip banka kartımla geçeyim mi oluyor ve oradan uçağa bizzat kendim mi gidiyorum yoksa yardımcı oluyorlar mı?

Cidden nasıl oluyor süreç?


 
ücretini ödeyip giriyorsun, bazı kredi kartlarının avantajı ya da komple ücretsiz kullanımı olabiliyor. içeride dinlenme alanı, yiyecek ve içecek ikramları, wifi, dergiler vs olur. lounge alanının uçuşla bir ilgisi yok kendi gelip kendin çıkıyorsun.

spesifik olarak hangi hava alanından ve hangi terminalden uçuşun varsa imkanlara ve fiyatlara/kampanyalara buna göre bakmalısın.

senin dediğin uçuşa yardımcı olan hızlı geçiş vs fast track.
  • orpheus  (27.09.23 05:34:51 ~ 05:38:32) 
peki bu ücretini ödeme işini, kredi kartının avantajını gösterip kullanma işini nasıl yapıyoruz? lounge'un kapısında pavyon helası gibi değnekçi mi oturuyor, gidip bir bankoda falan halledip fiş mi alıyoruz, yani ben de çok acemiyim bu konularda, gidince mal gibi kalmayalım.


  • kibritsuyu  (27.09.23 08:09:20) 
Lounge'un giriş kapısında bi banko/stant, orada da kabin görevlisi gibi giyinmiş bir insan olur, o halledecek ödemeyi.

Mesela Adnan Menderes THY yurtiçi lounge'un kendi gate'i var, oradan araçla alıp uçak merdivenine götürüyorlar. Körüklü girişlerde nasıl işliyor emin değilim.
  • kobuzchu kiz  (27.09.23 08:34:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.